Projekt EFS w przedszkolu

WYNALAZCY (6 lat)

Serdecznie Witamy

na stronie "Wynalazców", czyli  "Zerówki" szkoły w Dąbrówce.

Znajdziecie tu Państwo informacje i aktualności dotyczące pracy grupy oraz naszych działań planowanych w przyszłości.

Plan zajęć.

Zajęcia w "Zerówce" odbywają się w godzinach od 730 do 1245.

Zajęcia dodatkowe

poniedziałek - rytmika, religia, dodatkowo w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca robotyka

wtorek - logopedia, język angielski

środa - "Mały Odkrywca"

czwartek - religia, język angielski

piątek - gimnastyka korekcyjna

Rekolekcje.

W dniach 22, 23 i 24 marca odbędą się w kościele w Zakrzewie w godzinach 730 - 915 rekolekcje.
Dowóz dzieci do kościoła oraz ich powrót do szkoły autobusem.

Festyn majowy.

Zbliża się tradycyjny, doroczny majowy festyn szkolny. Tym razem poświęcony będzie bajkom i baśniom.
W jego trakcie "Zerówka" zaprezentuje opowieść "O Alibabie i czterdziestu rozbójnikach".
Prosimy dzieci i rodziców o przygotowanie się do tego wydarzenia. Cenna będzie każda pomoc
i wszelkie, nawet najbardziej niezwykłe pomysły pozwalające jak najciekawiej i atrakcyjniej
przedstawić tą "arabską" w charakterze historię.
Liczy się wszystko: stroje, scenografia, serwowane potrawy, egzotyczne zwyczaje i muzyka.
Dzieci bardzo liczą na pomoc rodziców, dziadków i starszego rodzeństwa w realizacji tego zadania.

Wyjazd.

Dnia 8 kwietnia planowany jest wyjazd do kina lub teatrzyku.