Oddziały przedszkolne

Trzylatki "Pszczółki"

Wyświetl szczegółyWitam na stronie "Pszczółek"     Wyświetl szczegóły                               Wyświetl szczegóły                                           Wyświetl szczegóły

Informacje dla rodziców:

Uroczyście pragnę zaprosić na SPOTKANIE WIGILIJNE które odbędzie się 19.12 ( piątek) o godz. 9.30.
Po części artystycznej pragnęłabym zaprosić Państwa na słodki poczęstunek. W związku z tym mam prośbę o coś słodkiego na ową okoliczność -  osoby chętne proszę o kontakt.

28.11 ( piątek ) w grupie 3-latków będziemy świętować ANDRZEJKI, w związku z tym proszę, aby dzieci przyniosły białą świecę oraz owoce lub sok.

Przez najbliższy tydzień 24.11-29.11  będziemy "pracować" i   bawić sie z misiami, w związku z tym proszę aby dzieci przez cały tydzień przynosiły pluszowe misiaki , może być ten sam pluszak  lub inny codziennie.

zam. 15.11.2014
!!! Na wtorek 18.11 prosiłabym o zabawki lub przedmioty emitujące światło zasilane baterią lub prądem ( proszę aby to były małe przedmioty)

zam. 30.10.2014

Od listopada zajęcia KARATE odbywać będą się w środy

od 13.00 do 13.30

Od listopada dzieci dzieci mogą przynosić zabawkę z domu tylko w poniedziałki

ŚWIĘTO DYNI
W piątek 31.10.2014r. obchodzimy w naszym przedszkolu Święto Dyni. W związku z tym prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane na pomarańczowo. Mile widziane dynie, które posłużą nam do wykonania dekoracji związanym z tym świętem.

Informujemy, że poniedziałek 10.11.2014r. jest na podstawie zapisów Kodeksu pracy dniem wolnym od pracy (za dzień 01.11.2014r. przypadający w sobotę).

Zatem szkoła wraz z oddziałami przedszkolnymi w tym dniu będzie nieczynna.

Teatr dziecięcy na scenieSerdecznie zapraszam dzieci na przedstawienia teatralne
5.11 (środa) godzina 8.30- przedstawienie pt. ,,Przygody Krzysia Ratownika”

Wyświetl szczegółyW poniedziałek 20.10 naszych przedszkolaków odwiedzili czworonożni przyjaciele. Rozmaite sztuczki w wykonaniu psów sprawiły dzieciom wiele radości.

Królik w cylindrze magikaW poniedziałek (13.10) z zaciekawieniem oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt. ,,Magia- Hokus-pokus na wesoło.

zam. 10.10. 2014
OłówekSerdecznie zapraszam Państwa na PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA które odbędzie się 14.10 o godz. 10.00.
Po uroczystości chciałabym Państwa zaprosić do "naszej" sali na kawę i słodki poczęstunek.

W związku z tym chciałabym prosić osoby chętne do przygotowania "pyszności' na tę okazję i kontakt ze mną.
zam. 13.09.2014
 Wyświetl szczegółySERDECZNIE WITAM NA STRONIE PSZCZÓŁEK

My jesteśmy małe pszczółki.
 Tu, na głowach, mamy czułki.
 A tu modne sukieneczki -
  czarno-żółte i w paseczki.

Witam serdecznie rodziców trzylatków i zapraszam do miłej współpracy
Wychowawczyni Elżbieta Anczyk:  es_eanczyk@o2.pl

Bardzo proszę o przyprowadzanie dzieci do godz. 8.15

zam.8.10.2014
 Lecąca pszczoła trzymająca ołówek SERDECZNIE ZAPRASZAM NA
   PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 14.10 ( WTOREK) O GODZ.10.00

Teatr dziecięcy na scenieZapraszam dzieci 13.10 o godz. 8.30 na przedstawienie teatralne pt." MAGIA, HOKUS-POKUS NA WESOŁO"

Dziękuję rodzicom i dzieciom  za pomoc i obecność na festynie
Pogoda dopisała, pyszności się zjadły i teraz pozostało tylko czekać do następnego w przyszłym roku!

zam. 23.09.2014

Trzy brązowe ziemniakiSerdecznie zapraszam na festyn,

który odbędzie się  4.10 ( sobota)

godz.14.00-17.00
zam. 19.09.2014
!!!Na poniedziałek 22.09 proszę aby każde dziecko przyniosło wybrany z owoców:  jabłko, śliwkę lub gruszkę
Wyświetl szczegółyKrąg tematyczny  minionych 2 tygodni: " Czy w przedszkolu jest miło?"
Poznaliśmy nasze przedszkole, zajrzelismy na stołówkę, na salę gimnastyczną, do łazienki a nawet do gabinetu Pana Dyrektora. Dzielnie "zaprzyjażniliśmy sie" z zabawkami w naszej sali i poznaliśmy z nowymi kolegami i koleżankami.
Uczestnicyliśmy w wielu zabawach i poznaliśmy już kilka piosenek!!!

!!! Pani Agnieszka, która będzie prowadziła profilaktykę logopedyczną prosi aby każde dziecko przyniosło do końca września pudełko z pokrywką wielkości ok. 15x20 cm.

Wyświetl szczegóły8.09 uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym :,,Ruch drogowy- Uwaga zebra z przejścia zbiegła”  Już wiemy jak należy przechodzić przez jezdnię i na jakim świetle, ale oprócz nauki zebra rozbawiła nas do łez.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w zakładce: album fotograficzny

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

9.30 -10.00  RELIGIA